Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë e jashtme Emos DTVO-6, 43dBi

26.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Kodi i produktit:
222333
Amplifikues sinjali:
43dB
EAN:
8595025368485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702011000
Lloji i antenës:
E jashtme
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Antena e jashtme Emos vjen me 43 dBi dhe është e përshtatshme për marrjen e DAB, DVB-T, DVB-T2. Falë filtrit të integruar LTE, shikimi i programeve tuaja të preferuara nuk do të shqetësojë sinjalin e operatorëve celularë, ndërsa falë konstruksionit të saj dhe dimensioneve prej 40 x 130 x 320 mm, antena mund të instalohet në një mur ose në një ballkon. Antena vjen me pajisje të nevojshme për montimin e saj në mur, ose mbajtësen e antenës, përshtatësin e rrymës 6V / 50mA dhe kabllo koaksiale me gjatësi prej 8.5 metrash.

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
43dB
EAN:
8595025368485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702011000
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE