Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Emos EM-16LTE, 0–100 km DVB-T2

Kodi i produktit:
222335
Amplifikues sinjali:
14dB
EAN:
8592920033807
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704016000
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë pasive e jashtme për marrjen e sinjalit dixhital tokësor DVB-T, DVB-T2 në brezin UHF. Falë filtrit të integruar LTE, shikimi i shfaqjeve tuaja të preferuara nuk do të ndërhyjë në sinjal nga operatorët mobil. Dizajni i antenës lejon montimin vertikal dhe horizontal dhe montimin shumë të shpejtë pa mjete brenda disa minutash. Drejtësia e lartë e kësaj antene e bën atë të përshtatshme për t’u përdorur në pritjen në distancë ose në vendet me ndërhyrje të fortë të sinjalit LTE. Dimensionet e antenës janë 790 x 150 x 150 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
14dB
EAN:
8592920033807
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704016000
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE