Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Evolveo HDO

Kodi i produktit:
190826
Amplifikues sinjali:
45dB
EAN:
8594161337270
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TDE HDO
Lansuar:
13 Maj 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë formës që kjo kamerë ka, mund të montohet lehtë kudo. Kjo pajisje është një kamerë e jashtme për DVB-T / T2 me sinjal prej 45 db teksa operon në VHF dhe UHF. Po ashtu mbështet teknologjinë 4K / UD. Madhësia e kësaj antene është 6 x 11 x 64.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
45dB
EAN:
8594161337270
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TDE HDO
Lansuar:
13 Maj 2016
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE