Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Fuba DAT 902 B LTE

Kodi i produktit:
168651
EAN:
8024427016026
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ANDAT902BLTE
Lansuar:
13 Mars 2015
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Fuba gjithmonë befason konsumatorët e vet. Kjo antenë është aq efikase sa mundë të marrë sinjalet analoge dhe digjitale. Antena arrin sinjal prej 42.5 dB në total me një impedance prej 75 Ohm. Kjo antenë e jashtme është shumë efikase.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8024427016026
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ANDAT902BLTE
Lansuar:
13 Mars 2015
Lloji i antenës:
E jashtme
Prodhuesi:
FUBA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE