Antenë e jashtme Gogen DA 5 OUT

Kodi i produktit:
185012
Amplifikues sinjali:
36dB
EAN:
8592417055664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GOGDA5OUT
Lansuar:
4 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo antenë është aq efikase sa mund të marrë sinjalet analoge dhe digjitale. Antena arrin sinjal prej 36 dB. Kjo antene e jashtme është shumë efikase. Posedon një kabllo prej 8.5 m, I cili mund të lidhet me TV apo marrës për TV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
36dB
EAN:
8592417055664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GOGDA5OUT
Lansuar:
4 Shkurt 2016
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
GoGen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE