Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Shark Evolveo

Kodi i produktit:
65060
EAN:
8594161330141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SHARK01
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Shark di si ti befasojë konsumatorët e vet. Kjo antenë e jashtme arrin sinjal prej 35 db dhe instalohet shumë lehtë duke përdorur pajisjen montuese. Antena lejon përdorimin e polarizimit horizontal dhe vertikal falë lëvizjes 360 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161330141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SHARK01
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i antenës:
E jashtme
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE