Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Shark Evolveo

Kodi i produktit:
65060
EAN:
8594161330141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SHARK01
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Shark di si ti befasojë konsumatorët e vet. Kjo antenë e jashtme arrin sinjal prej 35 db dhe instalohet shumë lehtë duke përdorur pajisjen montuese. Antena lejon përdorimin e polarizimit horizontal dhe vertikal falë lëvizjes 360 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161330141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SHARK01
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i antenës:
E jashtme
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE