Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Emos ASP-25, 40dBi

Kodi i produktit:
222339
Amplifikues sinjali:
40dB
EAN:
8595025394118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2703105000
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Antena e jashtme Emos ASP-25, është e pajisur me një amplifikator me një brez të gjerë, me një filtër të integruar LTE që siguron marrjen e sinjaleve digjital tokësorë DAB dhe sinjaleve televizive DVB-T dhe DVB-T2. Dizajni i antenës lejon instalimin horizontal apo vertikal. Fitimi i antenës është 40 dBi dhe dimensionet e saj janë 178 x 560 x 780 mm. Furnizimi me energji impuls është 12V / 100mA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
40dB
EAN:
8595025394118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2703105000
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE