Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë Emos ASP-30, 45dBi

Kodi i produktit:
222340
Amplifikues sinjali:
45dB
EAN:
8595025394125
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2703106000
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenca e rrjetit me dizajn të shkëlqyer është e pajisur me një amplifikator me brez të gjerë, me një filtër LTE të integruar që siguron marrjen e sinjaleve digjitale tokësore DAB dhe televizionet DVB-T, DVB-T2. Dizajni i antenës lejon instalimin në pozicione horizontale dhe vertikale. Kjo paisje ka 45 dBi dhe përmasat e saj janë 178 x 560 x 780 mm. Furnizohet me energji impuls 12V / 100mA.

Vlerësimet

Pershendetje une kam porosit ket anten shum te mir me qmim dhe performanca me te reja ne treg.
Emos antena me DVB-T2 dhe 45Dbi me largsi 20-200km me Lte 4g filter per nje signal sa me te mir me pamje Full Hd .
Falenderoj Gjirafa50 per korrektesin ne gjdo aspekt .
Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
45dB
EAN:
8595025394125
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2703106000
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE