Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë Emos BEN-20 G, 44dBi

Kodi i produktit:
222337
Amplifikues sinjali:
44dB
EAN:
8595025394279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704020100
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë logaritmike me hyrje 44 dBi për marrjen e sinjalit digjital DVB-T, DVB-T2 në brezin UHF. Dizajni i antenës lejon montimin vertikal apo horizontal. Direktiviteti i lartë dhe amplifikatori, që përmban filtrin LTE, sigurojnë rezistencë të lartë të antenës kundër ndërhyrjeve nga operatorët celularë. Dimensionet kompakte të antenës 400 x 39 x 330 mm e paracaktojnë atë për instalim në ballkone ose në vende ku nuk mund të instalohet antenat direkte. Paketimi përfshinë një furnizues me energji 5-12V / 100mA dhe një kabllo 10m me bosht të përbashkët dhe pajisje të nevojshme për instalim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
44dB
EAN:
8595025394279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704020100
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE