Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë Emos BEN-2845, 12dBi

Kodi i produktit:
222334
Amplifikues sinjali:
12dB
EAN:
8595025399748
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704280010
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë logaritmike pasive me një shtrirje të lartë prej 12 dBi për marrjen e DVB-T digjitale tokësore dhe DVB-T2 në brezin UHF. Dizajni i antenës lejon montimin vertikal ao horizontal. Orientimi i lartë i kësaj antene e bën atë të përshtatshme në pritjen e rrezeve të gjatë ose në zonat me ndërhyrje të forta të sinjalit LTE. Dimensionet e antenës janë 1035 x 40 x 340 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
12dB
EAN:
8595025399748
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704280010
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE