Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Emos BEN-2845, DVB-T2 (0-200km)

Kodi i produktit:
222334
Amplifikues sinjali:
12dB
EAN:
8595025399748
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704280010
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Antenë logaritmike e jashtme për marrjen e sinjalit digjital DVB-T, DVB-T2 në brezin UHF. Dizajni i antenës lejon montimin vertikal apo horizontal. Direktiviteti i lartë dhe përforcuesi, që përmban filtrin LTE, siguron rezistencë të lartë të antenës kundër ndërhyrjeve nga operatorët celularë. Dimensionet e antenës janë 1035 x 40 x 340 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
12dB
EAN:
8595025399748
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704280010
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE