Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë Emos BEN-9016C, 46dBi,

Kodi i produktit:
222332
Amplifikues sinjali:
46dB
EAN:
8595025392824
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702016000
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo antenë omnidirektive me 46dB është e përshtatshme për marrjen e sinjaleve FM, DAB, DVB-T, DVB-T2. Me filtër të integruar LTE, shikimi i shfaqjeve tuaja të preferuara nuk do të prishet me sinjalin e operatorëve celularë. Antena në sajë të ndërtimit ka dimensionet 40 x 300 mm dhe mund të instalohet në mur, anije, karvanë ose në një ballkon ku përmasat e tij kompakte nuk përbëjnë një tendosje estetike si antenat standarde.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
46dB
EAN:
8595025392824
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702016000
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
FM, UHF, VHF

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE