Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Emos BEN-9016C, DVB-T2 (0-80km)

Kodi i produktit:
222332
Amplifikues sinjali:
46dB
EAN:
8595025392824
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702016000
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo antenë shumë-drejtimshe është e përshtatshme për marrjen e sinjaleve FM, DAB, DVB-T dhe DVB-T2. Me filtër të integruar LTE, shikimi i shfaqjeve tuaja të preferuara nuk do të prishet nga sinjali i operatorëve celularë. Antena në sajë të ndërtimit ka dimensionet prej 40 x 300 mm dhe mund të instalohet në mur, barkë, karvanë ose në një ballkon ku përmasat e saj kompakte nuk përbëjnë një tendosje estetike si antenat standarde.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
46dB
EAN:
8595025392824
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702016000
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
FM, UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE