Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Emos EM-DIO2, 0–80 km DVB-T2, e zezë

Kodi i produktit:
222331
Amplifikues sinjali:
48dB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704020300
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një antenë e fuqishme universale prej 180 ° siguron që ju të merrni TV dixhital DVB-T / T2 edhe në kushte të këqija atmosferike. Antena është e pajisur me një amplifikator të jashtëm me zhurmë të ulët, me një furnizim të veçantë të energjisë dhe kështu arrin një fitim të lartë prej 48 dBi. Posedon një filtër të integruar LTE, i cili munëdson shikimin e shfaqjeve tuaja të preferuara pa ndërhyrje nga sinjali i operatorëve celularë.

EM-DIO-2 mund të instalohet brenda apo jashtë. Dizajni i tij modern dhe dimensionet kompakte prej 230 x 325 x 20 mm ju lejojnë të përdorni atë si një antenë dhomë, për një qëndrim praktik, mund të montohet në mur.

Paketa përfshin një karikues 5V / 30mA dhe një kabllo 10m koaksiale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
48dB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704020300
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE