Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e brendshme Emos EM-011, 0–25 km DVB-T2

Kodi i produktit:
222318
EAN:
8595025367082

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena për dhomë e cila është e përshtatshme për DVB-T, DVB-T2 tokësor dixhital dhe DAB pa ndërhyrje të panevojshme. Falë filtrit të integruar LTE, gjatë shikimit të programeve tuaja të preferuara nuk do të iu shqetësojnë sinjalet e operatorëve celularë. Antena mund të varet në mur ose të vendoset në tavolinë. Vjen me një adapter të energjisë 6V / 50mA. Dimensionet e produktit janë 20 × 165 × 165 mm.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8595025367082

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE