Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Emos TX-27LTE, 16dBi

Kodi i produktit:
222336
Amplifikues sinjali:
16dB
EAN:
8592920034149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704038000
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë pasive Emos TX-27LTE për marrjen e sinjalit digjital DVB-T, DVB-T2 në brezin UHF. Me një filtër të integruar LTE, shikimi i shfaqjeve tuaja të preferuara nuk do të pengohet nga sinjali i operatorëve celularë dhe ka 16 dBi. Dizajni i antenës lejon montimin vertikal dhe horizontal dhe montim shumë të shpejtë pa ndihmën e mjeteve brenda disa minutave. Direksioni i lartë i kësaj antene e paracakton atë për përdorim në marrjen me rreze të gjatë ose në vende me ndërhyrje të fortë të sinjalit LTE. Dimensionet e antenës janë 790 x 150 x 150 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
16dB
EAN:
8592920034149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704038000
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE