Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Ubiquiti AirMax MIMO

Kodi i produktit:
153545
EAN:
810354020896
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
AM-5G16-120
Prodhuesi:
Ubiquiti

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena Ubiquiti AirMax MIMO është aksesor ideal për përforcimin e rrjetit, që përdor MIMO teknologjinë. Është e dizajnuar të operojë prej 5.1 deri në 5.9 GHz. Ka polarizim horizontal dhe vertikal, që do të thotë se kryen punë sa 2 antena së bashku. Për t'a futur në funksion këtë produkt nevojiten dy lidhës RSMA. Rezistenca e antenës është 50 Ohms. Dimensionet e antenës janë 367 x 63 x 41 mm me peshë prej 1.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
810354020896
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
AM-5G16-120
Prodhuesi:
Ubiquiti
Rritja e fuqisë (power gain) [dBi]:
16
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE