Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Ubiquiti PowerBeam 5AC-Gen2 AirMAX, 5GHz

Kodi i produktit:
220871
EAN:
810354026720
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
PBE-5AC-Gen2
Prodhuesi:
Ubiquiti

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë Ubiquiti PowerBeam e sofistikuar me energji rrezatuese deri në 25 dBi. Rrjedha TCP / IP mund të arrijë deri 450 Mbps. Pajisja me frekuencë 5GHz funksionon me konfiguracion 2x2 MIMMO e cila mund të lidhet edhe me pajisje celulare dhe ka polarizim vertikal dhe horizontal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
810354026720
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
PBE-5AC-Gen2
Prodhuesi:
Ubiquiti
Rritja e fuqisë (power gain) [dBi]:
25
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE