Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Flutur Emos UVR-AV022, 44dBi

Kodi i produktit:
222316
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena e dhomës me përforcim deri në 44 dBi është e përshtatshme për marrjen e sinjaleve tokësore DVB-T, DVB-T2 dhe FM, radio DAB pa ndërhyrje të panevojshme. Falë filtrit të integruar LTE, shikimi i programeve tuaja të preferuara nuk do të shqetësojë sinjalin e operatorëve celularë. Dimensionet e antenës janë 110 x 290 x 220 mm dhe gjithashtu përfshijnë një adapter të rrymës 12V / 100mA dhe një kabllo koaksiale 1.5 metër.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE