Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e brendshme Emos EM-022, 0–25 km DVB-T2

Kodi i produktit:
222316
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena e dhomës e përshtatshme për marrjen e sinjaleve tokësore DVB-T, DVB-T2 dhe FM, radio DAB pa ndërhyrje të panevojshme. Falë filtrit të integruar LTE, shikimi i programeve tuaja të preferuara nuk do të shqetësojë sinjalin e operatorëve celularë. Dimensionet e antenës janë 110 x 290 x 220 mm dhe gjithashtu përfshihet një adapter i rrymës 12V / 100mA dhe një kabllo koaksiale 1.5 metra.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE