Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

TP-LINK TL-ANT5830MD

Kodi i produktit:
191009
EAN:
6935364091934
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
TL-ANT5830MD
Rritja e fuqisë (power gain) [dBi]:
30

Si të porosisim në Gjirafa50?

198.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i TP-LINK TL-ANT5830MD është ideal për të mbuluar hapësira më të zgjeruara dhe është i dizajnuar posaçërisht për lidhje multifunksionale. Posedon teknologji Mimo 2x2, e cila është e përshtatshme për përdorim në ambient të hapur, gjë e cila mundëson bashkim me stacionin Pharos. Dizajni i kësaj pajisjeje është mjaft rezistent, madje edhe në kushte tejet të vështira atmosferike si dhe antena e saj poseduese mundëson lidhje edhe në distanca të gjata.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364091934
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
TL-ANT5830MD
Rritja e fuqisë (power gain) [dBi]:
30
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE