Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter Amik USB Wifi për lidhje të antenës

Kodi i produktit:
146187
EAN:
5999883020340
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WLN-880
Lansuar:
11 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Amiko

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adapteri Amik USB WiFi është përdorur për të lidhur një marrës satelitor që përputhet me një rrjet pa tel. Më këtë adapter, ju keni lidhje të shpejtë dhe stabile për marrësin në rrjet dhe ju mund të përdorni shërbime të rrjetit që ky adapter ofron. Dhe pa përdorur kabllo. Për sigurim të komunikimit të rrjetit me wireless mund të përdorni enkriptim 64/128 WEP, WPA, WPA2. Lidhja e adapterit me marrësin satelitor është realizuar duke përdorur një port USB 2.0. Adapteri është në përputhje me marrësit Amik SHD 83xx, Amik Alien Amik HD 8840th.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999883020340
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WLN-880
Lansuar:
11 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Amiko

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE