Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter me WiFi për pajisje DVB AB CryptoBox

Kodi i produktit:
176164
EAN:
8588004984967
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CRWIFI
Lansuar:
7 Gusht 2015
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 
Ju kurseni : 3.00   (18%)
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lironi veten nga një shtrirje të kabllove dhe kënaquni me funksionet multimediale të marrësit satelitor AB CryptoBox 5XX / 4XX shpejt dhe me lehtësi. Jo më varësi në lidhje kabllore, merrni këtë adapter të vogël WiFi që mbushet në një port USB dhe ju jeni gati për të eksploruar botën e madhe të internetit. Me siguri do të surprizoheni nga përmasat e tij të vogla, së bashku me thjeshtësinë e lidhjes që mund të trajtojë edhe për përdoruesit me pak përvojë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8588004984967
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CRWIFI
Lansuar:
7 Gusht 2015
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE