Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter për WiFi Zircon WA 160 për Zircon Air

Kodi i produktit:
249137
EAN:
8594163278052
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Zircon Air
I përdorshëm me markat:
Zircon
Kodi:
8594163278052

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një adapter i vogël për Wi-Fi me antenë, i cili ju lejon të lidheni me rrjetin Wi-Fi përmes një porte të USB. Adapteri është i dizajnuar për të qenë sa më i lehtë dhe i shpejtë për përdorim. Adapteri mbështet rrjetin standard të wirelessit 802.11 b / g / n i cili arrin shpejtësi deri në 150 Mbps. Mbështet sistemet operative si Windows XP / Vista / 7 / 10 dhe Mac OS dhe Linux 2.4 GHz. Siguri 64/128 WEP, WPA dhe WPA2 Çipi Ralink RT7401.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594163278052
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Zircon Air
I përdorshëm me markat:
Zircon
Kodi:
8594163278052
Lansuar:
14. 11. 2018
Prodhuesi:
Zircon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE