Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter WiFi Maxxo për marrës sinjali Maxxo

Kodi i produktit:
252603
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
22. 1. 2019
Prodhuesi:
Maxxo

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adapter shumë i përtshtatshëm për karikim, është pa tela (Wi-Fi) dhe mundëson marrjen e sinjalit Maxxo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
22. 1. 2019
Prodhuesi:
Maxxo

Bashkangjitja Adapter WiFi Maxxo për marrës sinjali Maxxo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE