Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës VU+ WiFi USB

Kodi i produktit:
258000
Besueshmëria:
83 %
EAN:
4260408985729
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ WIFI 600MBPS ANT
Lansuar:
28. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një USB me antenë që mundeson lidhjen e një pajisjeje me internet. Dallohet se punon me një shpejtësi prej 600 Mbp/s dhe po ashtu është mëse kompakte duke marrë parasysh madhësinë që ka si edhe mungesën e kabllove. Kjo pajisje është dizajnuar që të përdoret me marrës satelitor Vu +, por që mund të përdoret edhe me kompjuter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
83 %
EAN:
4260408985729
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VU+ WIFI 600MBPS ANT
Lansuar:
28. 3. 2019
Prodhuesi:
VU+

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE