Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Wifi për Hyundai

Kodi i produktit:
137949
EAN:
8592417034751
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Hyundai
Kodi i prodhuesit:
HYUUSBWIFI1

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Transmetuesi USB Wi-Fi mundëson lidhjen pa kabllo GoGEN Smart TV të një sistemi shtëpiak me rrjet. Duke u lidhur me rrjetin tuaj në shtëpi, ju mund të shikoni filma, të dëgjoni muzikë ose të shikoni foto të ruajtura në pajisje të jashtme si PC, smartphone, etj. Kjo pajisje është e dizajnuar për serinë Smart TV Hyundai 2013.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417034751
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Hyundai
Kodi i prodhuesit:
HYUUSBWIFI1
Prodhuesi:
Hyundai

Bashkangjitja USB Wifi për Hyundai edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE