Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konektor Emos, EU 3303, terminal, TV + R + SAT

Kodi i produktit:
245006
EAN:
8595025301802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2501000300
Lansuar:
13. 9. 2018
Prodhuesi:
Emos

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Emos 3303 është terminal i konektorëve të sinjalit që do ju mundësojnë të lidhni antenën satelitore me TV, marrës të sinjalit, internet apo telefon kabllor. Aksesori vjen i pajisur me konektorët IEC + F ( femëror) vjen me madhësi prej 26 x 60 x 60 mm dhe 3dB humbje të forcës së sinjalit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595025301802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2501000300
Lansuar:
13. 9. 2018
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE