Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lidhës i sheshtë antene PremiumCord TV IEC kënd-F, 75 Ohm

Kodi i produktit:
254013
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4040849115059
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ktkonpf
Lansuar më:
9. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lidhësi i sheshtë me dizajn këndor-F, që shërben për të lidhur prizat me televizorin duke përdorur një kabllo me bosht të përbashkët 75 Ohm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4040849115059
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ktkonpf
Lansuar më:
9. 2. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE