Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Makinë prerëse Zircon

Kodi i produktit:
180606
EAN:
8594163274283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8594163274283
Lansuar:
7 Tetor 2016
Prodhuesi:
Zircon

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Makina prerëse Zicron është e përshtatshme për kabllo nga prodhuesit e Zicron, i cili është dizajnuar për përgatitje të lehtë dhe përfekte të kabllos. Makina prerëse rekomandohet për kabllot prej 5 deri 7.5 mm. Përgatitje të shpejtë dhe të lehtë për kabllo të tjera. Ngjyrë të përhirtë dhe dizajn të mirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594163274283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8594163274283
Lansuar:
7 Tetor 2016
Prodhuesi:
Zircon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE