Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përforcues sinjali König 25 dB për TV

Kodi i produktit:
261226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Konig
Uebi i prodhuesit:
Konigelectronic.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përforcues sinjalesh për televizior me kontroll të fitimit dhe dy dalje për lidhjen e deri në dy pajisje (p.sh. TV dhe kuti televizive, etj.). Gama e frekuencave 40 ~ 862 MHz, furnizimi me energji 230 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Konig
Uebi i prodhuesit:
Konigelectronic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE