Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pajisje konektuese Zircon F, vidhë 5 mm

Kodi i produktit:
172636
EAN:
8594163273958
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KONZIZKS02
Lansuar:
4 Qershor 2015
Prodhuesi:
Zircon

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zircon është një kompani e njohur për prodhimin e marrësve satelitor dhe pajisjeve të tjera me kualitet të lartë. Kompania paraqet konektor (+) për kabllo 77mm. Përdoret për vidhosje të jashtme të LNB në marrësin satelitor ose në TV me konektor (+). I përshtatshëm për kabllo me diametër 5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594163273958
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KONZIZKS02
Lansuar:
4 Qershor 2015
Prodhuesi:
Zircon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE