Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pajisje ngjitëse Zircon 2.5x150 mm, i zi

Kodi i produktit:
173127
EAN:
8594163274054
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KONZIZKP03
Lansuar:
12 Qershor 2015
Prodhuesi:
Zircon

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 
Ju kurseni : 1.00   (29%)
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shirit najlloni ka shumë forcë, është dizajnuar për të lidhur kabllot në një pako ose të ngjisë për ndonjë objekt. Shiriti është gjithashtu I përshtatshëm për përdorim të jashtëm, është rezistent ndaj rrezeve të diellit. Pako përfshin 100 copa, gjatësia e shiritit është 15 cm me një gjerësi prej 2.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594163274054
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KONZIZKP03
Lansuar:
12 Qershor 2015
Prodhuesi:
Zircon
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE