Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pajisje për antenë televizive AQ KV311

Kodi i produktit:
191223
EAN:
8595122755614
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Xkv311
Lansuar:
18 Maj 2016
Prodhuesi:
AQ

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konekton kabllo të shumëfishta të TVs në një antenë të vetme me një pajisje ndarëse të argjend. Pajisja ka një input dhe dy outputs.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595122755614
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Xkv311
Lansuar:
18 Maj 2016
Prodhuesi:
AQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE