Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Switch për satelit DiSEqC 4.1

Kodi i produktit:
134631
EAN:
8595577601856
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
COCEP164IW
Lansuar:
23 Nëntor 2013
Prodhuesi:
EMP-centauri

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 
Ju kurseni : 1.00   (6%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DiSEqC 1.4 është 4in / 1out DiSEqC 2.0 switch për deri në 4 pozicione satelitore dhe 1 parapagues i versionit të jashtëm. Me këtë switch ju merrni qasje në një numër të madh të programeve të transmetuara deri në 4 pozicione në qiell. Ai kontrollohet nga komandat nga marrësi DiSEqC 1.0 ("Pozita e 0.1" dhe "0.1 Option" menu e pranuesit e shënuar si DiSEqC 1/2/3/4 apo A / B / C / D). Ai transmeton tension DC, 22 kHz dhe komandat DiSEqC. Hyrjet janë të mbrojtura kundër qarkut të shkurtër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595577601856
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
COCEP164IW
Lansuar:
23 Nëntor 2013
Prodhuesi:
EMP-centauri

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE