Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Antena AQ KVA100

Kodi i produktit:
191292
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755270
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja antenë e ofruar paraqet një opsion të lidhjes së një kutie set-top me një televizor. Produkti në fjalë është një kabllo koaksiale me mbështjellje, Pajise me lidhës antenë M/F. Gjatësia e kabllos është 10 metra. Produktet e AQ janë të dizajnuara për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë zgjidhjen e duhur për ju. Në kuadër të gamës së produkteve të kompanisë AW, secili përdorues mund ta gjejë produktin e përshtatshëm për kërkesën e tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755270
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
Xkva100
Lansuar:
17 Maj 2016
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo Antena AQ KVA100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE