Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord DVB - T

Kodi i produktit:
165346
Dizajnuar për:
TV
EAN:
4040849672279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4040849672279
Lansuar:
7 Janar 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord është e fokusuar në prodhimin e kabllove me cilësi të lartë dhe posedojnë çmime mjaft të arsyeshme, gjë e cila ka bërë njerëzit të blejnë këto produkte. Ky produkt posedon specifika të dizajnuara për përdorim me DVB-T të pajisur me lidhës MCX, që mund të përdoret si antenë e jashtme. Kjo kabllo ka gjatësi 10 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
4040849672279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4040849672279
Lansuar:
7 Janar 2015
Lidhësit:
KOAX, MCX (mashkull)
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
MCX (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord DVB - T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE