Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për antenë OPTICABLE IEC169-2, 0.75 metra

Kodi i produktit:
177673
Dizajnuar për:
TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,75
Kodi i prodhuesit:
AVKOCIEC00

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo nga marka OPTICABLE përdoret për të lidhur antenën me setin top box ose me televizor. Është kabllo e përbërë nga mbështjellës bakri dhe folie alumini për të ofruar cilësi më të lartë. Rezistenca e kësaj kablloje është 75 Ohm dhe lidhësit janë të mbështjellur me ar për të siguruar lidhjen dhe për kontroll më të mirë gjatë aplikimit. Kjo kabllo është e pajisur me lidhës për antenë M / F. Gjatësia e kabllos është 0.75 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,75
Kodi i prodhuesit:
AVKOCIEC00
Lansuar:
2 Shtator 2015
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
OPTICABLE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE