Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord, 2 m

Kodi i produktit:
75286
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8592220005382
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pavarësisht zhvillimit të epokës së komunikimit wireless, ende ekziston nevoja që të bëhet ndërlidhja përmes marrësve të ndryshëm me antenat e nevojshme. Kështu, oferta jonë paraqet brendin PremiumCord, ku përfshihet instalimi i të gjitha llojeve, përfshirë edhe kabllot e e antenës klasike. Njëri ndër produktet në vargun tonë të kabllove lidhëse koaksiale përfundon me një kombinim të jack-ëve dhe lidhësve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8592220005382
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220005382
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE