Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Sinox SHD3805, 5m

Kodi i produktit:
153611
Dizajnuar për:
TV
EAN:
5706808004268
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sinox SHD3803 është një kabllo koaksiale e dizajnuar me definicione të larta. Është një kabllo për lidhje me televizor dhe ka gjatësi prej 5 m. Produktet nga kompania Sinox janë gjithmonë zgjidhje e duhur dhe do të arrijnë të plotësojnë të gjitha nevojat që mund të kërkohen nga një kabllo e tillë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
5706808004268
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
SHD3805
Lansuar:
28 Maj 2014
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
Sinox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE