Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përforcues i antenës Evolveo Amp 1 LTE

Kodi i produktit:
251538
Besueshmëria:
93 %
EAN:
8594161339403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TDEAMP1
Lansuar:
3. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përforcuesi i antenës rrit funksionin e antenës me 20 dB dhe përputhet me Radio Equipment Directive 2014 / 53EU (RED), duke e bërë atë plotësisht të sigurt për shëndetin e njeriut. Përforcuesi me ngjyrë të zezë është i përshtatshëm për shembull për antenën Evolveo Flexi 1 dhe ka një furnizues energjie DC (5 V, 550 mA). Dimensionet e tij janë: 87 x 39 x 27 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
93 %
EAN:
8594161339403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TDEAMP1
Lansuar:
3. 1. 2019
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE