Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali Tesla IR TE-380 dhe ALMA 2880

Kodi i produktit:
249138
EAN:
8594163277703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
ALMA 2880, Tesla TE-380
I përdorshëm me markat:
Alma, Tesla
Kodi:
8594163277703

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tesla IR TE-380 është një kabllë me sensor që siguron marrjen e komandave nga telekomanda kur vendosni pajisjet si Tesla TE-380 dhe ALMA 2880 prapa TV ose diku tjetër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594163277703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
ALMA 2880, Tesla TE-380
I përdorshëm me markat:
Alma, Tesla
Kodi:
8594163277703
Lansuar:
14. 11. 2018
Prodhuesi:
Tesla

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE