Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës antene për ballkon MON STELL SHO 1123

Kodi i produktit:
145558
EAN:
8590669089437
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669089437
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Stell

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stella SHO, i cili është i njohur për prodhimin e tij të mbajtësve për TV, projektues dhe monitor sjell mbajtës praktik apo antenë satelitore të internetit. Pajisja STELL SHO 1123 është një mbajtës sateliti / antenë interneti, e cila është projektuar për montim në një ballkon në një distancë prej 350 mm. Dimensionet e mbajtësit janë: 92 x 272 x 365 mm (gjerësi x lartësi x thellësi) dhe diametri i gypave është 42 mm. Kapaciteti maksimal i këtij mbajtësi është 45 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669089437
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669089437
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Stell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE