Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës Sateliti në ballkon MON 20 cm

Kodi i produktit:
125373
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DRB20
Lansuar:
23 Mars 2013
Prodhuesi:
OEM

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania OEM për marrësit satelitor ka përgatitur një pajisje mbajtëse praktike, e cila është projektuar për montim në ballkon. Galvanizimi mbron mbajtësen ndaj gërryerjes. Dimensionet e mbajtësit janë 20 x 20 cm (gjatësia x gjerësi) dhe diametri i saj është 4 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DRB20
Lansuar:
23 Mars 2013
Prodhuesi:
OEM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE