Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përforcues i zërit Emos BEN 401

Kodi i produktit:
225010
EAN:
8592920000144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2506000700
Lansuar:
25. 10. 2017
Prodhuesi:
Emos

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përforcuesi BEN-401 është dizajnuar si një pajisje shpërndarjeje në instalime të vogla ose private për të siguruar një nivel të duhur të sinjalit me shumë marrës. Përforcuesi vepron në brezin 40-400 MHz dhe 470-862 MHz dhe ofron hyrje 4x, dmth UHF 2x, FM 1x, VHF 1x dhe një dalje. Përforcuesi është i dizajnuar për ngritje të boshtit dhe mund të përdoret në hapësira të hapura. Mbulesa plastike e amplifikatorit përshtatet si për montimin në direkt (duke përdorur shiritat e përfshirë) dhe në mur. Përforcuesi lejon fuqinë me një preamplifikues me tension 12 V dhe një rrymë maksimale prej 60 mA. Me cilësime të ndara të fitimit për hyrjet UHF1 dhe UHF2, nivelet e sinjalit mund të përafrohen, kurse të dy hyrjet UHF janë të kalueshme për të fuqizuar + 12V preamplifiers. Inputet dhe outputet janë në lidhje F.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592920000144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2506000700
Lansuar:
25. 10. 2017
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE