Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor IR AB CryptoBoxpro për Smart

Kodi i produktit:
246297
EAN:
65651958135184723
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
AB CryptoBox Smart
I përdorshëm me markat:
AB CryptoBox
Kodi i prodhuesit:
AB CR SMART IR EYE

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisni pajisjen tuaj AB Cryptobox satelitore me karakteristika të tjera. Pajisja origjinale në formën e një sensori të vogël, por funksional IR, do t'ju ndihmojnë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
65651958135184723
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
AB CryptoBox Smart
I përdorshëm me markat:
AB CryptoBox
Kodi i prodhuesit:
AB CR SMART IR EYE
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE