Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë AB CryptoBox Mini

Kodi i produktit:
246295
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
AB CryptoBox 4XX, AB CryptoBox 5XX, AB CryptoBox 6XX, AB CryptoBox 7XX, AB CryptoBox Smart
I përdorshëm me markat:
AB CryptoBox
Kodi i prodhuesit:
DO AB CR SMALL
Lansuar:
10. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisje të markës në formën e një kontrolli të largët minimalist për të punuar me marrësin satelitor AB Cryptobox, që përfshin një përzgjedhës rrotullues të dizajnuar me shije, një buton të gatishmërisë ose qasje në menynë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
AB CryptoBox 4XX, AB CryptoBox 5XX, AB CryptoBox 6XX, AB CryptoBox 7XX, AB CryptoBox Smart
I përdorshëm me markat:
AB CryptoBox
Kodi i prodhuesit:
DO AB CR SMALL
Lansuar:
10. 10. 2018
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE