Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë Evolveo Senior për Alpha T2 dhe Omega II

Kodi i produktit:
278360
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Evolveo
Lansuar më:
09. 01. 2020
Prodhuesi:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A janë telekomandat e zakonshme shumë të komplikuara për ju? A përdorni disa butona themelorë dhe nuk dini se cilat janë butonat e tjerë? Apo keni probleme të lexoni etiketat, të cilat janë të vendosura në të gjithë butonat e vegjël? Merrni një telekomandë nga EVOLVEO për persona të moshuar e cila ka butona të mëdhenj. Përputhshmëria është e garantuar me Evolveo Alpha T2 dhe Evolveo Omega II.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Evolveo
Lansuar më:
09. 01. 2020
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE