Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë Evolveo Senior për Alpha T2 dhe Omega II

Kodi i produktit:
278360
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Evolveo
Lansuar më:
09. 01. 2020
Prodhuesi:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A janë telekomandat e zakonshme shumë të komplikuara për ju? A përdorni disa butona themelorë dhe nuk dini se cilat janë butonat e tjerë? Apo keni probleme të lexoni etiketat, të cilat janë të vendosura në të gjithë butonat e vegjël? Merrni një telekomandë nga EVOLVEO për persona të moshuar e cila ka butona të mëdhenj. Përputhshmëria është e garantuar me Evolveo Alpha T2 dhe Evolveo Omega II.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Evolveo
Lansuar më:
09. 01. 2020
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE